» 498. MAN Lion’s City LE urmo fotonurk™

498. MAN Lion’s City LE

June 28, 2012, sissekande kirjutas urmo, kommentaare (2)


Üks hetk tekkis vajadus minna Haabersti ringtee juurest ühistranspordiga Mustamäele Tallinna Tehnikaülikooli juurde. Esmapilgul tundub nagu lihtne, et sõidad ühega Väike-Õismäele (sest otsemalt ei saa kuidagi sealt kandist) ja siis istud teisele transpordile ja sõidad sihtpunkti. Aga oleks siis nii lihtne see, sest tegelik seis oli selline, et trolliga liikusin Väike-Õismäele, sealt istusin number 10 bussile, et sõita Kadaka teele ja sealt sain edasi juba number 33 bussiga TTÜ ette. Palju aega kulus transpordi ootamiseks ja veidikene ka liikumiseks. Ma tean, et igasugused bussid käivad liinidel Kopli – Männiku, Laagri – Väike-Õismäe jne, aga kas pole kunagi olnud kellegil vajadust liikuda Haaberstist otse TTÜ juurde ühe jutiga?

Teine alternatiiv ja ajaliselt sama kulukas on söita Kristiine Keskuse juurde ja sealt lihtsalt istuda trollile. Saab ühe jutiga sihtkohta ja ajaliselt ei olnudki esmapilgul erilist kaotust.

kategooria: Transport

märksõnad: , , , ,

2 kommentaari to “498. MAN Lion’s City LE”
  1. T! ütles:
    March 16th, 2013 at 10:14 PM

    Väike-Õismäelt sõidab TTÜ juurde otse 36!

  2. urmo ütles:
    March 16th, 2013 at 10:26 PM

    Tõesti, 36 söidab TTÜ juurde Väike-Õismäelt, aga Haabersti ringilt on vaja Väike-Õismäele ka millegiga jõuda, ehk siis siiski ühe transpordi varianti ikkagi pole.

Lisa kommentaar

* märgitud väljad on kohustuslikud täita.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.