» 399. 2011 aasta kokkuvõte urmo fotonurk™

399. 2011 aasta kokkuvõte

December 31, 2011, sissekande kirjutas urmo, lisa oma kommentaar


Teen kerge kokkuvõtte peatselt lõppevast aastast, et mis jäi toimunust kõige enam mulle meelde nii positiivselt kui ka negatiivselt.

Välismaistest esinejatest (nii vähestele kui jõudsin) meeldis enim James Blunt, kes esines Nokia Kontserdimajas. Meeldis just kuulatava muusika poolest ja ka pildistada oli hea, sest kõike piisavalt hea foto saamiseks. Muidugi ei saa mainimata jätta ka lätlaste Instrumentit, mis hakkas mulle meeldima juba eelmise aasta kevadel.

Eesti esinejate kirjust nimekirjast jäi enim meelde Lenna ja Mihkel Raua ühine kontsert Hobuveskis. Muusikalist üllatust minu kõrvadele ja silmadele tegi Ketikoerad ja Kurjam. Miks kurat te mulle varem ei öelnud, et sellised ansamblid on üldse olemas? Kindla kvaliteedi tagas Smilers, mille kontserdid sel aastal mu meelest läksid alati täismajale. Mainimist väärib ka see, et publik teab bändi ka kõige uuemate lugude sõnu nii hästi peast. Kiitust fännidele!

Oma fotoblogisse torgatud piltidest, mis on kuidagi muusikaga seotud, jäi millegi pärast silma just Artjom Savitski, kes poseeris Nokia Kontserdimajas pärast Eesti Otsib Superstaari finaali pressikonverentsil. Midagi seal fotos on, mis jäi mulle meelde…

Autorallidel käimise hooaeg oli see aasta suhteliselt auklik. Ühelt poolt põhjustas seda teenistus kaitseväes, teiselt poolt seda, et alati polnud võtta seltskonda, kellega rallile minna. Eks veidike on ikka kahju, et mõnele suuremale autorallile Eestis ei jõudnud, aga ega autosport Eestis välja sure!

Ega ma 2011. aastal vaid autosid ja muusikuid ei pildistanud. Seda muud kraami on ka, mida ma vaikselt olen fotoblogiski näidanud ja kindlasti jätkub ka see aasta ülesse võetud materjali järgmisesse ja ka ülejärgmisesse aastasse.

Kindlasti oli minu suurimaks kogemuseks pildistada ELRA konverentsi Tallinnas, mis kestis kaks päeva täispikka tööpäeva ja õhtune snäkiüritus juurde. Ma pole kunagi varem pidanud nii palju järjest pildistama ja nii kaua. See oli parajalt väsitav kogemus, aga seda väärt!

 

kategooria: Loodus

märksõnad: , , ,

Lisa kommentaar

* märgitud väljad on kohustuslikud täita.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.